Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
isc@isc.com.tr +90 444 74 14 English
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Müşteri odaklılığını temel alarak, yasal mevzuat ve kurallardan ödün vermeden, etik kurallar çerçevesinde, tüm işlerimizi kaliteli, ilk seferde, doğru olarak ve zamanın her anında kesintisiz müşteri memnuniyeti için yerine getirmek.

Personelimizin gelişimini kendi gelişimimiz olarak kabul ederek, gerekli eğitimleri planlamak ve uygulamak. Hizmetlerimizi, güvenilirlik, eşitlik, tarafsızlık ve iş etikliği çerçevesinde sunmak.

İç ve dış geri bildirimleri, istek, şikayet ve itirazları değerlendirip en kısa sürede doğru çözümleri bulmak. Kuruluşumuzun tüm şube, departman ve bölümlerinde Kalite Yönetim Sistemi'ne uyacağımızı taahhüt etmek.
Sistemin özünü oluşturan sürekli iyileşme felsefesine ulaşmak için kuruluşumuzun her noktasında ortaya çıkan/çıkacak problemleri kaynağında giderecek önlemleri almak ve geçmiş hatalarımızdan ders alarak geleceğimize daha sağlam adımlar atmak KALİTE POLİTİKAMIZ'dır.