Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.
isc@isc.com.tr +90 444 74 14 English
Hakkımızda

Hakkımızda

ISC LOJİSTİK A.Ş. HOŞGELDİNİZ!

ISC LOJİSTİK A.Ş. kalitesi ile

İhtiyacınız olan global lojistik değerlerinizi el üstünde taşıyoruz.
Global lojistik hizmet üreten firmamız, ISC LOJİSTİK A.Ş. 12 Ocak 2005 tarihinde, İzmir merkezli olarak kuruldu ve tescil ettirildi.
Hakkimizda
ISC LOJİSTİK A.Ş. olarak tedarikçi halkamızı oluşturmak, bilgi birikimimizi sağlamak ve müşterilerimize güven verebilmek amacı ile kuruluşumuzu izleyen ilk ayda UTIKAD üyesi olduk.

Dünya çapında network ağımızı oluşturmak ve dünyanın her noktasında müşterilerimizin taleplerine sorunsuz ve zamanında cevap verebilmek amacı ile FIATA, WCA ve LOJIDER üyesi olduk.

ISC LOJİSTİK A.Ş. olarak Denizyolu, Havayolu, Karayolu ve Proje Lojistiği ana hizmetlerini vermekteyiz. Bunun yanı sıra yurt içinde ve dünyanın her noktasında Depolama, Ön ve Son Taşıma, Liman, Sigorta ve Gümrükleme hizmetlerini kapsayan Entegre, Multimodal, Lojistik çözümler üretmekteyiz.

Türkiye'de İzmir, İstanbul, Ankara ve Mersin Şubelerimiz, dünyada ise etkin olarak çalıştığımız, 155 ülkede bulunan geniş acente ağımız ile hizmetlerimizi sorunsuz verebilmekteyiz.

En önemli yatırımı insan ve teknoloji olan şirketimizin, bugün ve her zaman ana hedefi Lojistik Sektöründe, Tek Seferde, Doğru, Etik ve Kaliteli Hizmet üretmektir.
Vizyonumuz
Zamanın her anında kesintisiz müşteri memnuniyeti.
Misyonumuz
Sahip olduğu nitelikli insan gücü ve teknolojisi ile değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli lojistik hizmet üretmektir.