Hakkımızda

Hakkımızda
Global lojistik hizmet üreten firmamız, ISC LOJİSTİK A.Ş. 12 Ocak 2005 tarihinde, İzmir merkezli olarak kuruldu ve tescil ettirildi.

ISC LOJİSTİK A.Ş. olarak tedarikçi halkamızı oluşturmak, bilgi birikimimizi sağlamak ve müşterilerimize güven verebilmek amacı ile kuruluşumuzu izleyen ilk ayda UTIKAD üyesi olduk.

Dünya çapında network ağımızı oluşturmak ve dünyanın her noktasında müşterilerimizin taleplerine sorunsuz ve zamanında cevap verebilmek amacı ile FIATA ve WCA üyesi olduk.

ISC LOJİSTİK A.Ş. olarak Denizyolu, Havayolu, Karayolu ve Proje Lojistiği ana hizmetlerini vermekteyiz. Bunun yanı sıra yurt içinde ve dünyanın her noktasında Depolama, Ön ve Son Taşıma, Liman, Sigorta ve Gümrükleme hizmetlerini kapsayan Entegre, Multimodal, Lojistik çözümler üretmekteyiz.

Türkiye’de İzmir, İstanbul, Ankara ve Mersin Şubelerimiz, dünyada ise etkin olarak çalıştığımız, 155 ülkede bulunan geniş acente ağımız ile hizmetlerimizi sorunsuz verebilmekteyiz.

En önemli yatırımı insan ve teknoloji olan şirketimizin, bugün ve her zaman ana hedefi Lojistik Sektöründe, Tek Seferde, Doğru, Etik ve Kaliteli Hizmet üretmektir.
IATA
FIATA
WCA
UTİKAD
İMEAK DENİZ TİCARET ODASI
KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
TİO